Pläterkarotter England

Pläterkarotter England
Pläterkarotter England
Pläterkarotter England
Pläterkarotter England
Pläterkarotter England
Pläterkarotter England
Pläterkarotter England
Pläterkarotter England
Pläterkarotter England
Pläterkarotter England
Pläterkarotter England
Pläterkarotter England

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄRMEKAROTT, DUBBELKAROTT, 2 dlr., pläter, England, 1800-talets andra hälft, höjd ca 17-20, längd 31-37 cm
PROVENIENS: Stopalo

Lockknopp/hänklar sitter löst, slitage, repor

703849

2019-11-24