Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad och daterad Pontus Carle -82, olja på duk med bemålade applikationer, ca 33x42 cm
Zustandsbeschreibung
703877
2019-11-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner