Pontus Carle oljemålning

Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad och daterad Pontus Carle -82, olja på duk, ca 40x40 cm

Zustandsbeschreibung

Ostadig/ skadad ram

703878

2019-11-25