Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad och daterad Pontus Carle -82, olja på duk, ca 40x40 cm
Zustandsbeschreibung
Ostadig/ skadad ram
703878
2019-11-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner