Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Mapp innehållande sex orginallitografier föreställande "Le Peintre", "Le Marchand d´Estampes, "Le Bouquet", "Le Bistrot", "L´Atelier", "Dans le jardin", 1975, samtliga signerade L Jirlow, Mourlot, bladmått ca 72x55 alt 55x72 cm

703880

2019-11-25