Harald Lindberg oljemålning

Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976): Motiv från Slussen, signerad och daterad H Lindberg 1935, olja på duk, ca 46x38 cm

703885

2019-11-25