John Kindborg oljemålning

John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

JOHN KINDBORG (1861-1907): Åkerlandskap med hus, signerad John Kindborg, otydlig datering, olja på duk, 27x39 cm

703886

2019-11-25