Muggar tallrikar Granbäck

Muggar tallrikar Granbäck
Muggar tallrikar Granbäck
Muggar tallrikar Granbäck
Muggar tallrikar Granbäck
Muggar tallrikar Granbäck
Muggar tallrikar Granbäck
Muggar tallrikar Granbäck
Muggar tallrikar Granbäck

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HOLGER GRANBÄCK, muggar, 6 st, tallrikar, 9 st, Savitorppa, Finland, 1970-tal, flintgods, polykrom dekor av frukter, signerade, tallrikarnas diameter ca 23,5 cm

703888

2019-11-25