Bordslampa Granbäck

Bordslampa Granbäck
Bordslampa Granbäck
Bordslampa Granbäck
Bordslampa Granbäck
Bordslampa Granbäck
Bordslampa Granbäck

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

HOLGER GRANBÄCK, bordslampa, Savitorppa, Finland, 1970-tal, lergods, signerad, total höjd inkl sockel ca 43 cm

Kuntoraportti

703889

Päivämäärä:

2019-11-25