Axel Sjöberg akvarell
2019-11-23
703909
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL SJÖBERG (1866-1950): Motiv från landsort, signerad Axel Sjöberg, akvarell, ca 17x24 cm