Axel Sjöberg akvarell

Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Motiv från landsort, signerad Axel Sjöberg, akvarell, ca 17x24 cm

703909

2019-11-23