Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL SJÖBERG (1866-1950): Motiv från landsort, signerad Axel Sjöberg, akvarell, ca 17x24 cm
703909
2019-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här