Vas Richard överfång

Vas Richard överfång
Vas Richard överfång
Vas Richard överfång
Vas Richard överfång
Vas Richard överfång
Vas Richard överfång
Vas Richard överfång
Vas Richard överfång
Vas Richard överfång
Vas Richard överfång
Vas Richard överfång
Vas Richard överfång

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, 1900-tal, överfång i rosa och brunt, signerad Richard, dekor med naturscen, höjd 34, mynningsdiameter 16 cm

703912

2019-11-23