Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kyrkviken, Möja - jun 1956", signerad roland S, litografi, bildmått ca 34x22 cm
Med dedikation, släppt från glaset
703919
2019-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här