oland Svensson litografi

oland Svensson litografi
oland Svensson litografi
oland Svensson litografi
oland Svensson litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland - Utskärssegling", signerad daterad roland S, 1984, litografi, bildmått ca 36x59 cm

Bär konstnärens egen påskrift att liton är tecknad opå tre stenar hos Wolfenbergs Graphic-Anstalt i Zurich 1984

703923

2019-11-19