Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PEDER JOSEFSSON (född 1943): "Grön-Svart", signerad och numrerad Peder Josefsson, 89/150, serigrafi, bladmått 43x43 cm
703926
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här