Target fåtöljer 2000-tal

Target fåtöljer 2000-tal
Target fåtöljer 2000-tal
Target fåtöljer 2000-tal
Target fåtöljer 2000-tal
Target fåtöljer 2000-tal
Target fåtöljer 2000-tal
Target fåtöljer 2000-tal
Target fåtöljer 2000-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TARGET, fåtöljer, 1 par, krom, Italien, 2000-tal, klädsel i skinn, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, en sits med skada på undersidan (av)

703961

2019-11-25