Alvar Aalto stolar

Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALVAR AALTO, stolar, 6 st, modell "66", Artek, Finland, skiktlimmad björk, sitthöjd 44 cm

Ytskador, bruksslitage

703964

2019-11-19