Cartellur rokokostil

Cartellur rokokostil
Cartellur rokokostil
Cartellur rokokostil
Cartellur rokokostil
Cartellur rokokostil
Cartellur rokokostil
Cartellur rokokostil
Cartellur rokokostil

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARTELLUR, 1900-talets första hälft, rokokostil, urtavla med romerska och arabiska siffror samt märkt Engström, förgylld brons, längd ca 62 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

703969

2019-11-24