Bokstöd JE Sévellec
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JE SÉVELLEC, bokstöd, 1 par, HenRiot Quimper, Frankrike, 1900-talets första hälft, flintgods, vitglaserade, föreställande mansfigurer, höjd ca 13,5, längd 17,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Glasyrnagg
703977
2019-11-24