Väggapplique brons

Väggapplique brons
Väggapplique brons
Väggapplique brons
Väggapplique brons
Väggapplique brons
Väggapplique brons
Väggapplique brons
Väggapplique brons
Väggapplique brons
Väggapplique brons

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGAPPLIQUE, omkring 1900, för 1 ljus, brons, förgylld, höjd ca 34, från vägg 27 cm
PROVENIENS: Stopalo

Borrad för el

703979

2019-11-24