Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
SAMOVAR, tenn, 1800-tal, empirestil, hänklar i form av örnar, lockknopp i trä, monterad på träsockel, höjd ca 39 cm
PROVENIENS: Stopalo
Knopp med slitage, lagningar, bucklor
704011
2019-11-24