Samovar tenn

Samovar tenn
Samovar tenn
Samovar tenn
Samovar tenn
Samovar tenn
Samovar tenn
Samovar tenn
Samovar tenn
Samovar tenn
Samovar tenn
Samovar tenn
Samovar tenn

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

SAMOVAR, tenn, 1800-tal, empirestil, hänklar i form av örnar, lockknopp i trä, monterad på träsockel, höjd ca 39 cm
PROVENIENS: Stopalo

Knopp med slitage, lagningar, bucklor

704011

2019-11-24