Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
SALTKAR, 1800-tal, porfyr, fasettslipat, höjd ca 2,3, diameter 5,5 cm, skadat underredemedföljer
PROVENIENS: Stopalo
Smärre nagg
704027
2019-11-24