Saltkar porfyr

Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

SALTKAR, 1800-tal, porfyr, fasettslipat, höjd ca 2,3, diameter 5,5 cm, skadat underredemedföljer
PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg

704027

2019-11-24