Ostrongafflar Doutre Roussel Paris

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver 800, Doutre Roussel Paris, fyllda skaft, vikt ca 110 g, längd ca 15 cm

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction

Kuntoraportti

Slitage och bucklor

704036

Päivämäärä:

2019-12-15