Ostrongafflar Doutre Roussel Paris
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver 800, Doutre Roussel Paris, fyllda skaft, vikt ca 110 g, längd ca 15 cm
Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction
Kuntoraportti
Slitage och bucklor
704036
Päivämäärä:
2019-12-15