Vaser Holland

Vaser Holland
Vaser Holland
Vaser Holland
Vaser Holland
Vaser Holland
Vaser Holland
Vaser Holland
Vaser Holland
Vaser Holland
Vaser Holland

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

VASER, 1 par, fajans, Holland, 1800-tal, vitglaserade med dekor i blått, höjd ca 26 cm
PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

Skador, lagningar

704040

2019-11-24