Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
VASER, 1 par, fajans, Holland, 1800-tal, vitglaserade med dekor i blått, höjd ca 26 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
Skador, lagningar
704040
2019-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner