Gravyrer

Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

GRAVYRER, 2 st, blad ur Bibel, troligen 1700-tal, "Hiob" och "Josua", glasade fram- och baktill, bladmått 21x16 cm

Inga synliga skador, ej examinerade ur ramar

704042

2019-11-29