Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
GRAVYRER, 2 st, blad ur Bibel, troligen 1700-tal, "Hiob" och "Josua", glasade fram- och baktill, bladmått 21x16 cm
Inga synliga skador, ej examinerade ur ramar
704042
2019-11-29