Väggarmatur

Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

VÄGGARMATUR Vitmetall, märkt THV 671, Denmark, armens totala längd ca 100 cm, skärmens diam ca 27 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, repor

704054

2019-12-19