Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
VÄGGARMATUR Vitmetall, märkt THV 671, Denmark, armens totala längd ca 100 cm, skärmens diam ca 27 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
slitage, repor
704054
2019-12-19