Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARALD SALLBERG (1895-1963): (3) Motiv från Stockholm (Nationalmuseum och Slottsbacken) samt Frankrike signerade och numrerad, grafiska blad, varierande mått
Gulnader, 1 med vågigt blad
704059
2019-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här