Fiskare och sjöjungfru brons

Fiskare och sjöjungfru brons
Fiskare och sjöjungfru brons
Fiskare och sjöjungfru brons
Fiskare och sjöjungfru brons
Fiskare och sjöjungfru brons
Fiskare och sjöjungfru brons
Fiskare och sjöjungfru brons
Fiskare och sjöjungfru brons
Fiskare och sjöjungfru brons
Fiskare och sjöjungfru brons
Fiskare och sjöjungfru brons
Fiskare och sjöjungfru brons
Fiskare och sjöjungfru brons
Fiskare och sjöjungfru brons

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Fiskare och sjöjungfru, otydligt signerad, patinerad brons, höjd ca 23 cm
PROVENIENS: Stopalo

704062

2019-11-24