Figuringrupp Sitzendorf

Figuringrupp Sitzendorf
Figuringrupp Sitzendorf
Figuringrupp Sitzendorf
Figuringrupp Sitzendorf
Figuringrupp Sitzendorf
Figuringrupp Sitzendorf
Figuringrupp Sitzendorf
Figuringrupp Sitzendorf
Figuringrupp Sitzendorf
Figuringrupp Sitzendorf
Figuringrupp Sitzendorf
Figuringrupp Sitzendorf
Figuringrupp Sitzendorf
Figuringrupp Sitzendorf

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SITZENDORF, figuringrupp, 1900-tal, Tyskland, parian, höjd ca 28, längd 34 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador, lagningar

704067

2019-11-24