Gerhard Nordström 4 etsningar

Gerhard Nordström 4 etsningar
Gerhard Nordström 4 etsningar
Gerhard Nordström 4 etsningar
Gerhard Nordström 4 etsningar
Gerhard Nordström 4 etsningar
Gerhard Nordström 4 etsningar
Gerhard Nordström 4 etsningar
Gerhard Nordström 4 etsningar
Gerhard Nordström 4 etsningar
Gerhard Nordström 4 etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019) etsningar, oramade, signerade, bildmått ca 40x50,5 cm.

Vissa blad med revor på

704073

2019-12-02