Damdocka 1800-talets slut

Damdocka 1800-talets slut
Damdocka 1800-talets slut
Damdocka 1800-talets slut
Damdocka 1800-talets slut
Damdocka 1800-talets slut
Damdocka 1800-talets slut
Damdocka 1800-talets slut
Damdocka 1800-talets slut

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

DAMDOCKA, 1800-talets slut, huvud i glaserat porslin, skulpterat och bemålat svart hår, blåmålade ögon, sluten rödmålad mun, kropp i stoppat tyg, klädd i kjol och kappa, längd ca 47 cm, säng i bemålad metall medföljer
PROVENIENS: Stopalo

Slitna kläder o kropp

704078

2019-11-24