Gerhard Nordström oljemålning
2019-12-02
704081
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019), stilleben med grön flaska, olja på pannå, signerad G Nordström, 52x59 cm