Vas de Vez

Vas de Vez
Vas de Vez
Vas de Vez
Vas de Vez
Vas de Vez
Vas de Vez
Vas de Vez
Vas de Vez
Vas de Vez
Vas de Vez
Vas de Vez
Vas de Vez
Vas de Vez
Vas de Vez

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DE VEZ, vas, 1900-talets början, Frankrike, överfång i orange och blått, insjölandskap med båtar, märkt de Vez, höjd ca 25 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nedslipad

704083

2019-11-24