Fruktbarhetsdocka Ghana

Fruktbarhetsdocka Ghana
Fruktbarhetsdocka Ghana
Fruktbarhetsdocka Ghana
Fruktbarhetsdocka Ghana
Fruktbarhetsdocka Ghana
Fruktbarhetsdocka Ghana

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRUKTBARHETSDOCKA, Akua´ba, Ashanti, Ghana, 1900-tal, höjd ca 36 cm

Skada, lagning

704084

2019-11-19