Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
GINGERDOCKOR, 6 st, 1950/60-tal, olika modeller, 4 originalmöbler medföljer samt nattduksbord, bord o stol (annan tillverkare), diverse kläder
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, skador
704087
2019-11-24