Gingerdockor mm

Gingerdockor mm
Gingerdockor mm
Gingerdockor mm
Gingerdockor mm
Gingerdockor mm
Gingerdockor mm
Gingerdockor mm
Gingerdockor mm
Gingerdockor mm
Gingerdockor mm

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

GINGERDOCKOR, 6 st, 1950/60-tal, olika modeller, 4 originalmöbler medföljer samt nattduksbord, bord o stol (annan tillverkare), diverse kläder
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, skador

704087

2019-11-24