Matservis, Zwiebelmuster Czechoslovakia

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSERVIS, ca 90 delar, porslin, Zwiebelmuster Czechoslovakia

Bruksslitage, mindre nagg kan förekomma

704092

2019-11-19