Jan Naliwajko objekt

Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Väggrelief, silverfolierat plexiglas, daterad och signerad J Naliwajko 1984, ca 100x75 cm

Repor

704103

2019-11-19