Resegarderob samt väska Pret-â-porter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HARTMANN LUGGAGE & JABEZCLIFF, resegarderob samt portfölj/väska, 1980/90-tal, Hartmann resegarderob i läder och polyester, märkt Hartmann Luggage, ca 55x60 cm, Jabezcliff portfölj/väska i bomullskanvas samt läder, ca 33x43x18 cm

Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010

Grövre bruksslitage och fläckar

704105

2019-11-20