Takarmatur nyrenässans

Takarmatur nyrenässans
Takarmatur nyrenässans
Takarmatur nyrenässans
Takarmatur nyrenässans

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAKARMATUR, mässing, 1800-talets slut, nyrenässans, sex ljusarmar, kupor i glas, höjd ca 81, diameter ca 60 cm

Slitage, vissa armar lösa

704112

2019-11-22