Taburett tidigt 1800-tal

Taburett tidigt 1800-tal
Taburett tidigt 1800-tal
Taburett tidigt 1800-tal
Taburett tidigt 1800-tal
Taburett tidigt 1800-tal
Taburett tidigt 1800-tal
Taburett tidigt 1800-tal
Taburett tidigt 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TABURETT, tidigt 1800-tal, sengustaviansk, fleuroner i pastellage, sits klädd i blåvitt randig klädsel, beskurna ben, höjd ca 46, 41x38 cm

Smärre slitage, renoverad, kompletterad

704124

2019-11-19