Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FOTORAM, 1800-talets andra hälft, bemålat trä med mikromosaik, märkt Venezia 1885, ca 26x19,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
Skador, mosaikbortfall
704125
2019-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner