Fotoram 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FOTORAM, 1800-talets andra hälft, bemålat trä med mikromosaik, märkt Venezia 1885, ca 26x19,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

Skador, mosaikbortfall

704125

2019-11-24