Psyke Karl johan

Psyke Karl johan
Psyke Karl johan
Psyke Karl johan
Psyke Karl johan
Psyke Karl johan
Psyke Karl johan
Psyke Karl johan
Psyke Karl johan

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PSYKE, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahogny, beslag i mässing, på hjultrissor, höjd ca 187, bredd 80 cm
PROVENINES: Stopalo

Smärre ytskador

704127

2019-11-24