Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 6 st snarlika, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, bestat lövträ, delvis läderklädda sitsar, sitthöjd ca 45 cm
Skador, slitage och lagningar
704131
2019-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här