Stolar 1700-tal 6 st

Stolar 1700-tal 6 st
Stolar 1700-tal 6 st
Stolar 1700-tal 6 st
Stolar 1700-tal 6 st
Stolar 1700-tal 6 st
Stolar 1700-tal 6 st
Stolar 1700-tal 6 st
Stolar 1700-tal 6 st
Stolar 1700-tal 6 st
Stolar 1700-tal 6 st
Stolar 1700-tal 6 st
Stolar 1700-tal 6 st

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 6 st snarlika, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, bestat lövträ, delvis läderklädda sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Skador, slitage och lagningar

704131

2019-11-19