Skulpturer 1800-talets andra hälft
Valmis
2019-11-24
704134
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SKULPTURER, 1 par, 1800-talets andra hälft, bemålad och patinerad metall, föreställande man på båt och kvinna med barn, höjd ca 45-50 cm
PROVENIENS: Stopalo