Klubbat för:
6 800 SEK
2 500 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, barockstil, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 68, diameter 57 cm
PROVENIENS: Stopalo
Borrad för el, en arm lagad
704138
2019-11-24