Bacchus brons

Bacchus brons
Bacchus brons
Bacchus brons
Bacchus brons
Bacchus brons
Bacchus brons
Bacchus brons
Bacchus brons
Bacchus brons
Bacchus brons
Bacchus brons
Bacchus brons

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Bacchus, signerad och daterad Aja Unonius? 1929, gjutarmärkt Herman Bergman fud, brons, höjd exkl sockel, 39 cm
PROVENIENS: Stopalo

704141

2019-11-24