Fåtöljer 1-par med pall svart läder

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1-par, med fotpall, 1970/80-tal, fempassfot, snurrbara, fotpall med fyrpassfot, träimitation på fötterna, samtliga klädda i svart läder, reglerbara bakåt, bredd ca 97, rygghöjd ca 95 cm

Ena reglerstång saknar sprint, smuts, smärre slitage

704146

2019-11-19