Fåtöljer 1-par med pall svart läder
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1-par, med fotpall, 1970/80-tal, fempassfot, snurrbara, fotpall med fyrpassfot, träimitation på fötterna, samtliga klädda i svart läder, reglerbara bakåt, bredd ca 97, rygghöjd ca 95 cm
Ena reglerstång saknar sprint, smuts, smärre slitage
704146
2019-11-19