Klubbat för:
9 200 SEK
4 000 SEK
KONSOLBORD, 1700-tal, Louis XVI, förgyllt, skuren dekor, kannelerade ben, höjd ca 82, 88x43 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador, skiva saknas
704149
2019-11-24