Konsolbord Louis XV

Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV

Klubbat för:

9 200 SEK

4 000 SEK

KONSOLBORD, 1700-tal, Louis XVI, förgyllt, skuren dekor, kannelerade ben, höjd ca 82, 88x43 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador, skiva saknas

704149

2019-11-24