Bordslampa empirestil

Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons och metall, total höjd ca 85 cm
PROVENIENS: Stopalo

704152

2019-11-24