Carlo Forcolino Ett par takarmaturer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARLO FORCOLINO Takarmaturer, 1 par, modell "Alesia", Artemide, för takfäste, höjd ca 85 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, skador, el bör ses över

704154

2019-12-19