Barnspis 1800-talets slut

Barnspis 1800-talets slut
Barnspis 1800-talets slut
Barnspis 1800-talets slut
Barnspis 1800-talets slut
Barnspis 1800-talets slut
Barnspis 1800-talets slut
Barnspis 1800-talets slut
Barnspis 1800-talets slut
Barnspis 1800-talets slut
Barnspis 1800-talets slut

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNSPIS, 1800-talets slut, bemålad plåt, 3 plattor, bakugn, mätkt SPN 1889, höjd exkl skorsten ca 15, 30x25 cm, 10 tillbehör medföljer
PROVENIENS: Stopalo

Brukslitage

704156

2019-11-24